LT EN RU
Apie mus Naujienos Projektai Kontaktai
MŪSŲ PASKUTINIS PROJEKTAS
Pavadinimas: Б-10
Plotas: 20,6-21,9 m2
Komentarai: 
[kiti projektai]
Pagrindinis puslapis

  

Rentiniui pagaminti naudojamas miškas, kurio skersmuo yra nuo 26 cm iki 40 cm, o kartais ir daugiau. Rąsto skersmens parinkimas priklauso nuo užsakovo noro ir finansinių galimybių, nuo klimato sąlygų ir namo eksploatavimo sezono; o taip pat nuo namo išorinės estetikos reikalavimų. Kam mūsų klimato sąlygomis naudoti tokį storą rąstą? Be šilumos laidumo koeficiento yra ir kiti duomenys: nuo karkaso kietumo iki rąstinių sienų kondicionavimo sugebėjimų. Kuo storesnis rąstas, tuo labiau pasireiškia visi medinio namo iš rąstų pranašumai.

 

Jau paskaičiuota, kad paruošto namo sąmatoje karkasas užima nuo 20 proc. iki 40 proc. vertės. Pagal svarbumą jam tenka 90 proc. Namo eksploatavimo procese viską galima perdaryti – perdengti stogą, pakeisti santechniką, langus, duris ir kt. Vienintelis dalykas, kuris liks – laikančiosios sienos, karkasas.

 

Netaupykite pagrindiniams dalykams! Juk 90 proc. gero namo sudaro karkasas!

 

Galbūt sienos iš plonesnio kitų technologijų rąsto kainuos pigiau, bet bendros namo vertės atžvilgiu šis „taupymas“ sudarys apie 5 proc. To neįmanoma palyginti su pranašumais, kuriais pasižymi mūsų technologija.

 

Taupyti reikia iš kitur – perkant mažiau reikšmingus daiktus!

 

 

Naujienos
Verkių g. 44 Vilnius,
LT-09109 Lietuva
Tel./Fax:+370 5 2641038
El.paštas: info@russianhouse.lt

Tarnybinis įėjimas