LT EN RU
Apie mus Naujienos Projektai Kontaktai
Apie mus

 

 

Atlikusi Lietuvos medinių namų statybos rinkos marketingo tyrimus, įmonė “Baltegas” priėjo išvadą, kad yra paklausa vidutinės kainų kategorijos rankų darbo patvariems namams.

Tam, kad būtų užpildyta ši niša, mūsų kompanija nusprendė nuo 2004 metų birželio mėnesio pradėti tiekti Lietuvos ir ES šalių rinkoms rentinius iš šiaurės pušų.

Mes nepuolėme pataikauti madai, o suradome alternatyvą suomiškoms tradicijoms amžių patikrintose rusų medinės architektūros tradicijose: mūsų veiklos akcentu tapo ekskliuzyviniai rąstiniai namai ir pirtys, kuriose patraukli statinių iš obliuotų rąstų architektūra derinama su natūraliai džiovinama ekologiška mediena, dėka ko yra maksimaliai išsaugomos vertingiausios gamtinės savybės.

Namai iš medžio užtikrina jų gyventojams aukštą komforto lygį, teigiamai veikia organizmą ir prailgina gyvenimą. Rąstinė konstrukcija yra patikimas sprendimas projektuojant ir statant namą, ji lengvai ir organiškai įsilieja į bet kurį peizažą. Yra žinoma, kad mediniuose namuose užaugę vaikai yra žymiai sveikesni ir linksmesni už savo bendraamžius, užaugusius “akmens džiunglėse”.

Mūsų kompanijos gyvavimo laikotarpiu mes ištobulinome unikalią senovinę statybos technologiją išpjovomis žemyn, kas žymiai padidina mūsų medinių statinių ilgaamžiškumą. Namų statybos medžiaga tarnauja ekologiškai švari spygliuočių mediena – šiaurinė pušis, pirtims – eglė. Apvalūs kamienai, naudojami kirtimui, yra kruopščiai rūšiuojami pagal diametrą ir kokybę. Rąstai nužievinami “iki baltumo”, tokiu būdu yra išsaugomi patys tankiausi medienos sluoksniai, kas suteikia medienai ilgaamžiškumą, skirtingai, pavyzdžiui, nuo cilindruotų rąstų. Namų statybai mes naudojame tiktai natūralaus drėgnumo medieną. Juk natūralus medienos džiovinimas žymiai praniksta dirbtinį, visų medienos gamtinių savybių, visų pirma jos kapiliarų, išsaugojimo atžvilgiu. Tai yra labia svarbu, jeigu norite gyventi esant “GYvam” kondicionieriui, o ne termose su dirbtine ventiliacija arba deguonies balionu. Prisiminkite, ar gi Didysis Stradivarijus ar jo protėviai skubino laiką, kai buvo sprendžiamas medžiagų paruošimo stebuklingųjų smuikų gamybai klausimas? Jie „nekepino“ medienos džiovinimo kamerose savo šdevrų gamybai, nors ugnis tais senais laikais jau buvo...
Tam, kad džiūdamas medis nesutrūkinėtų, daroma įpjova pazo viduje, kuri nuima vidinę įtampą, ir iš išorės medis neatrodo sutrūkinėjęs. Mes garantuojameįpjovų ir pazų kokybę, pazo plotis ne mažesnis nei 12-14 cm. Be to naudojamas senovinis instrumentas kaltas. Visi statiniai yra surenkami ant medinių padėklų. Mūsų technologija reikalauja pagaminti ištisinį juostinį pamatą, sujungtą armatūra. Mes ištobulinome savitą statybos stilių, kuris sukėlė mūsų potencialių klientų didelį susidomėjimą, ir taip pat esame pajėgūs sukurti individualų projektą pagal užsakovo pageidavimą.

Ypač reikia pažymėti, kad mūsų gaminiams nėra būtina vidaus ir išorės sienų apdaila, kas labai atpigina statybą apdailos darbų stadijoje.

Visi namai yra surenkami mūsų aikštelėje Vologodskaja srityje, numeruojami, išrenkami, pakraunami į automobilius (vieas automobilis gali pervežti iki 33 m3 medienos) ir vežami į Lietuvą. Atlikus importo, procedūras, pjaustiniai yra vežami į užsakovo statybos aikštelę.

Mūsų įmonė pasiruošusi lanksčiai tenkinti užsakovo poreikius. Užsakovas pats gali pasirinkti jam reikiamą paslaugų kompleksą: nuo pjovinių Vologodskaja srityje pirkimo iki namo užsakymo „iki rakto“. Tokiu būdu, jeigu Jūs patys turite galimybę ir pageidaujate savo pjovinius atsigabenti į Lietuvą, juos išmuitinti, Jūs turite surinkėjų brigadą, mes tirsiog pasiūlysime Jums puikų, kokybišką, surinktą kirtinį mūsų statybos aikštelėje Voogodskaja srityje. Jeigu Jūs neturite tokios galimybės, mes galime prisiimti visus Jūsų namo pristatymo, išmuitinimo, surinkimo, apdailos ir apsaugos nuo kenksmingo aplinkos poveikio etapus.

Ne mažiau svarbu ir tai, jog mes turime keletą brigadų ir Lietuvoje, sukaupusių nemažą medinių namų statybos patirtį. Vienos iš jų brigadininkas stato namus jau daugiau kaip 50 metų ir yra 3-os kartos namų statybininku. Senovės mestriškumo paslaptis jo tėvui perdavė senelis. Visos brigados gali išvykti namo surinkimui į bet kurį Lietuvos regioną arba kitą šalį.

Įmonė „Baltegas“ ir jos partneriai Rusijoje gali atlikti bet kokio sudėtingumo projektus. Mes turime patirties turistinių bazių, medžiotojų namelių, medinių kotedžų gamyboje. Pavyzdžiui, mes pastatėme turistinę bazę draustinyje Vologodsko srityje, nupjautų rąstų matmenys 19,0 x 24,0 metrų trimis aukštais.
Visi etapai nuo rąstų ruošinių

Gamtinių medžiagų panaudojimas Jums suteiks:
• Malonią vėsą karštą vasaros vidurdienį,
• Jaukią, švelnią šilumą šaltą žiemos vakarą, lydimą paslaptingo malkų spragsėjimo krosnyje arba židinyje,
• pirmųjų pavasarinių liūčių sunkių lašų lengvus, begarsius prisilietimus prie medinių stogo denginių
• saldų, sveiką ir gilų miegą, kadangi Jus supa gamtiniai inhaliatoriai
• žvalumą ir šypseną ryte, visuomet gerą nuotaiką, norą džiaugtis gyvenimu!

Protingai derindami grožį su naudingumu, mes statome medinius namus, kurie pagal funkcionalumą ir komfortą nenusileidžia savo „akmeniniams giminaičiams “, o pagal jaukumą ir sveiką atmosferą žymiai juos pralenkia.

Mes siūlome:
• medinių namų, pirčių, viešbučių ir t. t. projektavimo ir gamybos paslaugas;
• namų medinių konstrukcijų surinkimą ir montavimą;
• langų, durų gamybą, įstatymą ir montavimą;
• Gegnių sistemų surinkimą ir stogų dengimą nenrėmis;
• Konsultacijas medinių statinių statybos kalusimais ir nepriklausomą medžiagų kokybės ir technologijos ekspertizę;
• Visų tipų medinių statinių priežiūrą (antiseptikavimą, impregnavimą, dažymą, restauravimas ir pan.)
• Prekybą Olandų firmos „RALSTON“ dažais ir impregnantais
• Importo-eksporto operacijas ir konsultacijas užsienio ekonominės veiklos ir muitinės klausimais.

Mes rekomenduojame:
Stogas – svarbiausia namo inžinierinė konstrukcija: išskyrus tai, jog ji turi efektyviai saugoti namo patalpas nuo vėjo, lietaus ir sniego, ji dar turi pasižymėti ir būtinomis dekoratyvinėmis savybėmis ir, tuo pačiu, stilistiškai derintis prie kitų Jūsų namo išorinių elementų.

Kokią stogo dangą geriausia būtų pasirinkti?

Šiuo metu stogų dangų pasirinkimas labai platus: tai ir lanksčios čerpės polimerų, gumos, bitumo pagrindu; ir metalinės čerpės; ir grubios medžiagos cemento-smėlio mišinių arba keramikos pagrindu. Tačiau:
• Jeigu jus jaudina aplinkos ekologija,
• Jeigu Jūs norite būti arčiau gamtos ir visuomet grožėtis nuostabia natūralių, o ne sintetinių medžiagų tekstūra,
• Jeigu Jūs trokštate, kad Jūsų namas būtų patikimiausias, gražiausias ir originaliausias,

Tuomet nendrinės stogų dangos – būtent tai, ko Jums reikia.


Įprasta sakyti, jog nauja – tai gerai užmiršta sena: stogų dangos iš nendrių atlaikė laiko išbandymus ir įrodė savo patikimumą bei ilgaamžiškumą. Jos tarnauja šimtmečiais, nereikalaudamos kapitalinio remonto, tiek Lietuvoje, tiek ir už jos ribų.

Stogo dangų rinka praktiškai nesiūlo analogiškų sprendimų, kadangi meistriškai ir kokybiškai įrengti tokią stogo dangą reikalingi specifiniai profesiniai įgūdžiai ir atitinkama patirtis.

Stogų dangos iš nendrių pasižymi aukštomis eksploatacijos charakteristikomis ir daugelio pamėgto „retro“ stiliaus estetika. Jos lengvos, patvarios, ilgaamžės, užtikrina name pastovią temperatūrą bet kuriuo metų laiku; dėka jų, visiškai nesigirdi būdingo triukšmo dėl lietaus ar stipraus vėjo.

Lyjant nendrės išsitempia ir visas stogo dangos paviršius sutankėja. Džiūdamos jos susitraukia, ir dėl to greitai išsivėdina bei išgaruoja drėgmė: tokiu būdu stogas „kvėpuoja“, po danga nesusidaro kondensatas (šiuolaikinių stogų problema). Ryšium su tuo praktiškai nėra reikalinga papildoma stogo hidro- ir garoizoliacija, o be to, pailgėja sistemos tarnavimo laikas, kadangi ji gerai vėdinasi po nendriniu stogu ir praktiškai niekuomet nepūva.

Taigi, jeigu Jūs norite, kad Jūsų medinis namas bet kuriuo metų laku būtų sausas ir šiltas, visuomet išlaikytų šviežią, tonizuojančią atmosferą – kreipkitės į „Baltegas“.

 

Verkių g. 44 Vilnius,
LT-09109 Lietuva
Tel./Fax:+370 5 2641038
El.paštas: info@russianhouse.lt

Tarnybinis įėjimas